Siz Uyurken 8 Saat Boyunca Yağ Yakmaya Devam Ettiren Mucize
Siz Uyurken 8 Saat Boyunca Yağ Yakmaya Devam Ettiren Mucize " /> " /> 3-6 PT26M PT6M PT32M
1200
    uyurken kilo vermek, uyurken kilo verilir mi, uyurken kilo verdiren tarif, uykuda zayıflama, yağ yakmak için içecek, detoks içeceği, zayıflama içecekleri, 20...
    uyurken kilo vermek, uyurken kilo verilir mi, uyurken kilo verdiren tarif, uykuda zayıflama, yağ yakmak için içecek, detoks içeceği, zayıflama içecekleri, 20...

Siz Uyurken 8 Saat Boyunca Yağ Yakmaya Devam Ettiren Mucize İçecek!

Uykunuz esnasında yağ yakmanızı sağlayacak olan mucize çay tarifini sizler için hazırladık...

Kimisi formunu korumak için kendine vakit ayırabiliyorken kimisi de çalıştığı için diyet kürleriyle zayıflamaya çalışır. Formunu koruyabilmek için büyük bir emek verip çeşitli egzersiz hareketleri çalışan kadınlar, istedikleri sonucu alamayınca hayal kırıklığına uğrayabilmektedir.

Bizde sizlere zayıflamanızı sağlayacak olan basit ama etkili bir yöntem sunduk.

Malzemeler
1 dilim limon
1 dilim zencefil
1 adet çubuk tarçın
2-3 dal dere otu
2-3 dal yaş nane
1 yemek kaşığı yeşil çay

Hazırlanışı
1 litre kaynamış suya 1 dilim limon ve 1 adet çubuk tarçın atalım üzerine 1 dilimde zencefil ekleyelim. Nane ve dereotunuda ekleyip ardından 1 yemek kaşığı yeşil çay ekleyip karıştıralım. Ardından tenceremizi ocağa alarak 4 -5 dakika kaynatalım. Daha sonra içindeki malzemeleri çıkartıp süzdükten sonra tüketebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır
Hazırladığınız bu karışımı yatmadan en az 30 dakika önce için sonra üzerine herhangi bir şey tüketmediğinizden emin olun. Karışımı 2 hafta boyunca her akşam uyguladıktan sonra 1-2 gün ara verin. 2 haftada bir, 2 günlük bir ara vererek karışımı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.


Bu tarif diyetiniz için takviyedir. Tek başına etki etmeyeceğini unutmayın. Asıl olan sağlıklı beslenmedir. Malzemelerden herhangi birine alerjiniz varsa lütfen denemeyin.

More general Videos