Göbek Eriten Mucize Yoğurt Kürü- Videolu Yemek Tarifleri Sitesi Videoluyemek.com - Videoluyemek.com
Göbek Eriten Mucize Yoğurt Kürü- Videolu Yemek Tarifleri Sitesi Videoluyemek.com - Videoluyemek.com " /> " /> 3 PT40M PT25M PT65M
303
    göbek eriten, mucize, yoğurt kürü
    göbek eriten, mucize, yoğurt kürü
    göbek eriten, mucize, yoğurt kürü

Göbek Eriten Mucize Yoğurt Kürü

Kaynak: http://www.diyetebasliyorum.com/yogur...
Yağ yakıcı, kabızlık giderici etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış yoğurt ve ödem söktürücü, tatlı isteğini kesici, metabolizmayı hızlandırıcı baharatlarla hazırlanan yoğurt kürü, günde yarım kilo vermenize yardım eder! Eğer, bu defa kesin kilo vermek, fazla yağ ve kilolardan kurtulmak istiyorsanız, en etkili zayıflama yöntemlerinden biri olan yoğurt kürünü denemelisiniz. Neden mi Şimdiye kadar yoğurt kürü ile zayıflayan binlerce takipçimiz oldu, siz de onlar gibi kilo verip mutlu olabilirsiniz.

Sizlere hem videolu hem yazılı günde yarım kilo verdiren yoğurt kürü tarifini sunuyoruz. Dikkatle okuyun, izleyin ve bu muhteşem kür sayesinde siz de kilo verenlerden biri olun!Yoğurt kürü ile zayıflayanların yorumları nedir

Zencefil, zerdeçal ve tarçınla yapılan yoğurt kürü, en etkili zayıflama kürüdür. Haftada 2 kez kullanılır ve kişinin günde yarım kilo vermesini sağlar. Bu size inanılmaz mı görünüyor Test edin! Ta söylediğimiz kurallara göre yoğurt kürünü yapın, günde 500 gram daha fazla zayıfladığınızı göreceksiniz. İşte, bizi dinleyip yoğurt kürü ile zayıflayan takipçilerimizin bazı mesajları:

Takipçimiz Esra Hanım diyor ki: “Merhaba, annem ve ben yoğurt kürü yaptık. 2 ay gibi kısa bir sürede ben 11, annem ise 6 kilo verdi. Size çok teşekkür ederiz bu etkili zayıflama kürü tarifini bizimle paylaştığınız için. Bu annemle yediğimiz yoğurt kürünün fotoğrafı, diğer kişilere fikir vermesi için paylaşıyorum.”Yoğurt kürünün en belirgin faydaları şunlardır:

Ödem söktürücüdür.
Karın şişkinliğini giderir.
Göbek ve basendeki yağları yakar.
Genel vücuttan kilo vermeyi sağlar.
Tatlı isteğini keser.
Kısa sürede kilo verdirip motivasyonu artırır.
Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
Metabolizmayı hızlandırıp zayıflamayı kolaylaştırır.
Yoğurt kürü haftada 2 kez yapılır.

Yoğurt kürü nasıl yapılır

En etkili zayıflama yöntemlerinden biri olan yoğurt kürünü yapmak gerçekten çok kolay, ucuz ve garantilidir. İhtiyacınız olacak baharatları aktardan alabilirsiniz.

Malzemeler,

1 kase yoğurt
1 çay kaşığı toz tarçın
1 çay kaşığı toz zencefil
1 çay kaşığı toz zerdeçal
Hazırlanışı,

Yoğurt kürü, uyumadan 3-4 saat önce yapılır çünkü vücut geceleri yağ yakar. Metabolizma hızlandırıcı yoğurt kürünü yediğinizde, vücudunuzun daha çok yağ ve kalori yakmasını sağlayacaksınız.

Yoğurt, tarçın, zerdeçal ve zencefili iyice karıştırın.
Uyumadan 3-4 saat önce yeyin.
Yatana kadarki sürede 4-5 bardak suyu oturarak ve yudum yudum için.Önemli bilgiler,

Yoğurt kürü haftada sadece 2 kez yapılır. Daha fazla yapmaya kalkmayın, ciddi yan etkiler gösterebilir.
Emziren anneler veya hamileler için yoğurt kürü uygun değildir.
Her yaştan insan (çocuk veya yaşlı) yoğurt kürünü yapabilir.
Hazır veya ev yapımı yoğurt kullanabilirsiniz. Az veya tam yağlı yoğurt olabilir.
Yoğurt kürü kaç kaloridir

Yoğurt kürü, ortalama 130 kaloridir. Bu, diyet yapan birinin günlük 2000 kalori sınırında gayet ideal bir rakamdır.Yoğurt kürü ile diyet yapmak gerekir mi

Evet, yoğurt kürü yaparken temiz beslenmeli, hareket etmelisiniz. Bu tür zayıflama tariflerini, bulaşıkları daha iyi temizlemek için kullandığımız yağ çözücü deterjanlara benzetebilirsiniz. Nasıl ki tencerenin dibindeki yanmış yağı kolayca çıkarmak için yağ sökücü sıkıyoruz ve ovalıyoruz; işte yoğurt kürü de vücutta biriken yağları sökmek için doğal, ucuz ve etkili bir yöntemdir.