Gizlilik Politikası

videolu yemek tarifleri

Mobil Uygulama Gizlilik Bildirimi

Sürüm, 02 Mayıs 2018

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok. Bir Uygulama Kullanıcısı Hizmet Hizmeti Alınması, (Uygulama Yayıncısı) Kişisel Verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve yükleme koyduğumuzu açıklar. Dikkatlice okumanızı sunuyoruz.

1. Bu Gizlilik Bildiriminde ne belirtilmiştir?

Bu Gizlilik Bildirimindeki bölümler boyutu hakkında bilgiler verilmektedir.

 

 

2. İşlenen Kişisel Verilerin türleri

 

  1. Hizmet Verilerek Kişisel Veriler

Hizmetimizi geliştirmek için Anonim Verileri kullanılabilir. Bu bilgiler, Hizmet açısından kamuya açıklanmayacaktır.

  1. Otomatik olarak

Diğer web siteleri ve bilgisayarları gibi uygulamaların nasıl yapıldığının açıklanması. Toplanan bilgiler, ip adresinizi ve / veya benzersiz cihaz kimliğinizi içerir.

Seçimle, uygulama, coğrafi konum. Onun durumu, coğrafi konum bilginizin alınmasını sağlar.

Sosyal ağ hesabınız ile sosyal medyada sosyal ağ hesabınız (sosyal medya adresiniz) ve sosyal ağınızı (şifreniz değil) ve uygulamalarınızı paylaşınız. Sosyal ağın gizlilik politikasına bakın.

 

Bu, otomatik olarak oluşturulmuş bilgilerle ilgili olarak gerçekleşir. Bu tür bilgiler, daha iyi anlamamıza ve bir işçiye ihtiyacın daha uygun hale üretilmesi gerekir.

 

Uygulamadaki kullanıcı yetkilendirme kullanımı etkinleştirirseniz, geçerli ek bilgiler saklanır:

 

Uygulama sahibine, bilgilendirme hakkında bilgi için bilgi (bilinmeyen) bilgileri de topluyoruz:

 

Not: kullanıcı yetkilendirme özellikleri etkinleştirilmişse, giriş yapmayacaktır.

 

  1. Bilgiler

Boyut sadakat kartı, haber bültenleri, reklamcılık gibi yerlerde etkinliklerle başvurilmek istenebilir; burası. Bu bilgiler, hizmetimizin (üçüncü şahıslar dahil) dizinında saklanır ve paylaşılabilirler.

Uygulamadaki fotoğraf da mevcuttur.

3. Kişisel Verilerin işlenme amaçları

  1. Amaçlar

 

Taraflar Kişisel Verileri konu amaçlarla işlemektedir:

 

  

  1. Kişisel Verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi

Verilerinizi üçüncü şahıslara satmamaktayız, satmıyor veya kiralamıyoruz. Verileriizi boyutlandırmak, ücretli hizmetlerle ilgili Verilerinizi boyutlandırmak veya vermek yerine yapabiliriz, Kişisel Verilerinizi üçüncü taraflara çekiniz.

 

Hizmet alımında bu tür müşterilere tahsis edilen “toplu anonim değerler”. “Toplam anonim değerler”, boyut geri gönderilemeyen ve bundur Kişisel Veriler olarak sayılmayan oyunlardır. Kullanıcı El Kitabı.

 

Üçüncü şahıslar veya bir üçüncü tarafın birleşmesi durumunda, kişisel verileriniz veya üçüncü kişilere açıklanabilir ve / veya bu üçüncü kişiye devredilebilir. Bu üçüncü taraf, Kişisel Verileri ve bize sağladığınız diğer bilgileri içeren devam etme hakkına sahip olacak.

 

Kişisel Verilerinizi, iyi niyetle, bir mahkeme kararı, halen devam eden adli işlem, cezai veya sivil mahkeme celbi veya kolluk kuvveti makamları ile ilgili diğer yasal işlem veya taleplere uyum sağlamak için inandığımız haklarsa korunma veya hak iddialara karşı savunmak.

4. Kişisel Verilerin işleniyor yerler

Hizmet merkezi işlenen sınavı tutulduğu doğrular merkezi., Türkiye, İrlanda, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri Bölgelerinde yer alanlarıdır. Veriler, işleyen Kişisel Veriler, bu sunucular ve bölgelerdeki bir sunucuda aktarılabilir ve depolanabilir. Kişisel Verilerinizin Güvenle İlgili Bütün Politikaları.

5. Kişisel Verileri korumak için hangi güvenlik önlemleri uygulanmaktadır?

Verilerinizin güvenliği ve diğer Kullanıcıların Güvenliği için çok. Kişisel Verilerinizi tehlikeye atmak için korunma veya koruma amaçlı önlemler aldık. Uygulamacıları, sunucu duvarları, SSL bağlantısı ve hassasiyeti şifrelenmesi mümkündür. Bu liste dağıtılmaz.

6. Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk hakkı

Hizmetlerin üçüncü taraflar tarafından sunulan hizmetler ve / veya ortakların, reklamverenlerin ve diğer üçüncü tarafların web sitelerine veya hizmetlerine köprülerlemesi.

  

Tarafların, bu üçüncü tarafların içeriği, web siteleri veya hizmetleri vardır. Üçüncü kişi web sitelerinin ve hizmetlerinin kullanımı için farklı gizlilik politikaları bulunmaktadır. Bu Gizlilik Beyanı, Verilerle Birlikte Kullanılabilirlik. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerin içeriği, işler ya da işletmeyle ilgili bir sorumluluk kabul etmez.

7. Kişisel Verileri Görüntüleme ve Silme

Bir kere gönderebilirsiniz. Kimliğinizi doğrulamak için ek bilgi sağlamaz.

8. Çocuk gizliliği

Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.

9. Güvenlik

Kişisel risklerinize ulaşmak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi edinmek ve yetkisiz kullanımınız için kullanılabilirler. Birlikte kullanılabilir, bu önlemler mutlak bilgi güvenliği sağlar. Bir haksız davranış, arıza, engelleme veya başka bir seçenek ile bir veya daha fazla kullanım gerektirir.

10. Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Bu Beyan, bir bir zamanda taslaebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi'nin güncellenmiş birliğinden Hizmet Sözleşmesi yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi'nde bulunan Bilgilerinizi ve Tarafları Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alırsınız. Bu Gizlilik Bildirimi'ni periyodik olarak gözden geçirme ve taahhüt eder.

Bu Bildirimde yaptığımız şeylerin bağlı olduğu kabul etmektesiniz. Uygulamayı yeniden uygulamaya koymak için değişiklik yapmak gerekir. Yorumlamak zorunluluğu yoktur.

11. Bunu bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?

Bu Sites Bildirimi ile ilgili soru veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta gönderin.

 

Android telefonlarınız için Videolu Yemek Tarifleri mobil uygulamamızı indirmek için tıklayın:

Videolu Yemek Tarifleri

Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 02 Mayıs 2018 tarihinde güncellendi.