Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu- Videolu Yemek Tarifleri Sitesi - Videoluyemek.com
Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu- Videolu Yemek Tarifleri Sitesi - Videoluyemek.com " /> " /> 5 PT58M PT16M PT74M
411
    Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu
    Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu
    Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu

Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu

Sponsorlu Bağlantı

Sponsorlu Bağlantı

Bunlar KAÇMAZ! Kanalımıza abone olmak için : https://goo.gl/PPxndI

Kilo vermek denince akla ilk başta diyetler gelir. Diyetler diyincede aç kalmak akıllarda belirir. Ancak kilo vermek için illa ki aç kalmak gerekmez. Aç kalmadan, klasik diyetlerin haricinde kilo verme yollarıda vardır. İşte yazın gelmesiyle kilo vermek isteyenlere aç kalmadan uygulayabilecekleri 10 alternatif taktik.

Kanalımı takip edin: https://goo.gl/8Yf9Su

Su Kaydıraklarında Gerçekleşen 5 Feci Kaza : https://youtu.be/xkV_kP_PcXc

Görsel ZEKANIZA Güveniyor Musunuz (TEST EDİN!) : https://youtu.be/tTUs73riAzs

Diğer Hesaplarımız:
Facebook : https://goo.gl/mo5AkQ
Google+ : https://goo.gl/nKBFi4
Twitter : https://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi: https://goo.gl/7u4rvX

10- Çeşitli Besinler
Gün içerisinde yediğiniz öğünlerde çeşitlilik sizler için çok daha yararlı olacatır. Yani sadece karbonhidrat, protein ağırlıklı beslenmek yerine tüm besin çeşitlerinin karıştırılması uzmanlara göre daha sağlıklı ve etkilidir.
9- Su İçmek
Su kilo vermekte büyük bir yardımcıdır. Bazı insanlar su içmeyi hiç sevmesede, kilo vermek isteyen bir insan su ile arasını iyi tutmalıdır. Su sizi ödemlerden kurtarır ve verdiğiniz kiloların farkında olmanızı sağlar. Günde 2-2,5 litre su içmeyi ihmal etmemelisiniz.
8- Light Ürünler
Yıllardır diyet yapan pek çok insanın ilk koştuğu şeylerden birisi Light ve ya diyet olarak etiketlenen bazı market ürünleridir. Ancak Light peynir, light bisküvit gibi bu ürünlerin sahip olduğu kalori miktarları doğal besinlerden az değildir. Yani buradan alacağınız kaloriyi doğal meyve, ev yapımı yoğurt gibi sağlıklı yiyeceklerden almak daha mantıklıdır.
7- Şeker
Kilo vermek isteyen her insan şekerden uzak durması gerektiğini biliyordur. Uzmanlarda bunu sürekli olarak her yerde söylerler. Bu noktada zayıflamak isteyen bir insan, bu tavsiyeleri göz ardı etmemeli ve şekerden gerçektende uzak durmalıdır. Çünkü şeker sadece kilo aldıran bir besin değil aynı zamanda vücutta şişkinliğe, ağırlığa, ödeme yol açanda bir maddedir. Yani zayıflamak istiyorsanız şekersiz hayata yavaş yavaş adapte olmaya çalışın.
6- Kahvaltının Önemi
Unutmamanız gereken bir şey varsa oda kahvaltının önemi. Uzun zamandır pek çok uzmanın tek bir ağızdan söylediği kahvaltıyı düzgün yapın gerçeği kilo vermede işinize oldukça fazla yaramaktadır. Çünkü düzgün bir kahvaltı yapmak ve kahvaltıyı atlamamak ara ve ana öğünlerde daha tok hissetmenizi ve genel anlamda az yemenizi sağlar. Ayrıca güne zinde başlamak içinde yumurta, süt gibi protein ağırlıklı gıdaları unutmayın.
5- Ara Öğünler
Ara öğünler zayıflama yolunda en büyük yardımcınızdır. Eğer ara öğünleri yemez ve vücudunuzu aç bırakırsanız vücudunuz yağ depolamaya ve daha yoğun bir açlık hissetmeye başlar. Ancak siz ara öğünlerde yardımcı besinler tüketirseniz vücudunuz bu yoğun açlığa ve yağ depolama olayına pek girmeyecektir.
4- Hareket Etmek
Aç kalmadan kilo vermenin altın noktalarından biride hareket etmekten geçer. Çünkü zaten yediklerinize dikkat ediyorken biraz daha fazla hareket edip biraz daha fazla kalori yakarsanız bunlar sizlere hep zayıflamaya atılan adımar olarak geri dönecektir. Yani merdiven çıkmaya üşenmeyin, köpeğinizi dolaştırmanın sizi zayıflattığını unutmayın, markete gitmeye üşenmeyin.
3- Kalori Hesabı
Ağzınıza attığınız her yiyeceğin kalorisini hesaplayabilmeniz mümkün olmayacaktır. Ancak gün içerisinde kaba bir kalori hesabı bile yapmanız sizin daha bilinçli olmanıza yardımcı olur. Yediğiniz ufak kaçamakların ve ana yemeklerin kalorilerini kabaca hesaplayın ve o kalorileri yakmak, eritme safasında daha sağlıklı sonuçlar elde edin.
2- Akşam Yemekleri
Vücudunuz akşamları daha yavaş çalışır. Özellikle akşam 7'den sonra vücudunuz yağ yakımını yavaşlatacağından saat 7'den sonra yediklerinize ekstra dikkat etmelisiniz. Bir bardak süt, bir porsiyon meyve tercih edilebilir. Ama tutup geçe 12'de kokoreç yemek isterseniz o kilo vermenizde birazcık sıkıntı yaratabilir.
1- Soğuk Duş
Uzmanlar soğuk duşun insan vücuduna faydalı olduğunu bir çok fırsatta dile getiriyor. Soğuk duş vücudumuza faydalı olduğu gibi birde bizlere kalori verdiriyor. Bunun için 3 dakikalık soğuk duşa girmeniz yeter. Bu işlem bize 40 kalori kaybettirir.

Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/