5 Dakikada Kolay Yanardağ Pasta - Pratik Halleyli Pasta Tar
5 Dakikada Kolay Yanardağ Pasta - Pratik Halleyli Pasta Tar " /> " /> 3-6 PT24M PT16M PT40M
1200
    yemek, yemek tarifi, yemek tarifleri, misssgibi, pasta, pasta tarifi, kolay pasta tarifi, yaş pasta tarifi, pasta yapımı, pasta nasıl yapılır, çikolatalı pas...
    yemek, yemek tarifi, yemek tarifleri, misssgibi, pasta, pasta tarifi, kolay pasta tarifi, yaş pasta tarifi, pasta yapımı, pasta nasıl yapılır, çikolatalı pas...

5 Dakikada Kolay Yanardağ Pasta - Pratik Halleyli Pasta Tarifi

Kolay Yanardağ Pasta Tarifi
Malzemeler:
- 1 adet sade pasta tabanı
- 2 paket krem şanti
- 2 su bardağı soğuk süt
- 10 lu pakette halley
- 2 yemek kaşığı sürülebilir çikolata
süslemek için ; renkli şekerler, fıstık, hindistan cevizi, damla çikolata ne istenirse.. Çikolata sos.

Hazırlanışı:
Krem şantiyi 1,5 su bardağı soğuk sütle çırpıyoruz. sertleşene kadar çırptıktan sonra halleyleri iri iri doğrayıp kremşantinin içine koyup karıştırıyoruz.
Pasta tabanının altını yarım su bardağı sütle ıslatıyoruz. Üst keki 6 dilim halinde kesiyoruz. Islattığımız kekin üstüne krem şantili karışımı koyuyoruz. Dilimlediğimiz kekin üzerine nutella sürüp ister renkli şekerlere, ister fıstığa bulayı krem şantinin üstüne koyuyoruz. Ortasına hazır çikolata sosu döküyoruz. Afiyet olsun.

Siz de kolay pasta tarifleri yapmayı mı tercih ediyorsunuz Öyleyse bu halleyli pasta ilginizi çekebilir. Pastaban ile pasta yapımı çok pratik olduğu için biz de bu pasta için hazır kek tabanı kullanmayı tercih ettik. Yanardağ pasta tarifi videomuzda şu konuları bulabilirsiniz; pişmeyen pasta tarifi, halleyli yanardağ pastası tarifi, pratik pasta tarifi.

İlginç pastalar yapmayı ve özellikle de kolay pastalar tercih ediyorsanız mutlaka izleyin. Bu pratik halley pasta tarifi tam size göre olabilir.

Kolay Mozaik Pasta videosu:
https://youtu.be/-3HfN5iMaq4

Muzlu Rulo Pasta videosu:
https://youtu.be/HCGKea-bxfQ

Abone olmak için: http://goo.gl/7pm0MG

Beni takip etmek için:
https://instagram.com/misssgibi
https://www.facebook.com/misssgibi
https://twitter.com/misssgibi

More general Videos