Karaca Sevgililer Günü'nde En Güzel Hediye Sizden Olsun |
Karaca Sevgililer Günü'nde En Güzel Hediye Sizden Olsun | " /> " /> 3-5 PT17M PT8M PT25M
1200
    Karaca, karaca mutfak, karaca sofra grubu, karaca mutfak grubu, karaca küçük ev aletleri, karaca ev tekstili, karaca aksesuar, karaca yemek takımı, karaca ev...
    Karaca, karaca mutfak, karaca sofra grubu, karaca mutfak grubu, karaca küçük ev aletleri, karaca ev tekstili, karaca aksesuar, karaca yemek takımı, karaca ev...

Karaca Sevgililer Günü'nde En Güzel Hediye Sizden Olsun | Karaca Mutfak Araç Gereçleri Fırsatları

Karaca Sevgililer Günü'nde En Güzel Hediye Sizden Olsun | Karaca Mutfak Araç Gereçleri Fırsatları

En Güncel Fırsatlardan ve Kampanyalardan haberdar olmak için kanalımıza abone olabilir ve fırsatlardan en kısa sürede siz haberdar olursunuz.

Madame Coco Kampanya ve İndirim | Madame Coco Tüm Yorganlarda 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Kampanya Katalog YouTube Kanalı olarak "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"'un 5651 numaralı maddesinde geçen "YER SAĞLAYICI" konumunda hizmet vermekteyiz.

Yasaya Göre Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri:

Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

İçerikler ve Videolar da geçen markaların telif hakları marka sahiplerine aittir. Marka sahipleri videonun yayından kaldırılmasını talep etmekte özgürdür.

MADDE 9 – (1) İçerik nedeniyle hakları ihlâl edildiğini iddia eden kişi, içerik sağlayıcısına, buna ulaşamaması halinde yer sağlayıcısına başvurarak kendisine ilişkin içeriğin yayından çıkarılmasını ve yayındaki kapsamından fazla olmamak üzere hazırladığı cevabı bir hafta süreyle internet ortamında yayımlanmasını isteyebilir. İçerik veya yer sağlayıcı kendisine ulaştığı tarihten itibaren iki gün içinde, talebi yerine getirir. Bu süre zarfında talep yerine getirilmediği takdirde reddedilmiş sayılır. (2) Talebin reddedilmiş sayılması halinde, kişi onbeş gün içinde yerleşim yeri sulh ceza mahkemesine başvurarak, içeriğin yayından çıkarılmasına ve yayındaki kapsamından fazla olmamak üzere hazırladığı cevabın bir hafta süreyle internet ortamında yayımlanmasına karar verilmesini isteyebilir. Sulh ceza hâkimi bu talebi üç gün içinde duruşma yapmaksızın karara bağlar. Sulh ceza hâkiminin kararına karşı Ceza Muhakemesi Kanunu hükümlerine göre itiraz yoluna gidilebilir. (3) Sulh ceza hâkiminin kesinleşen kararının, birinci fıkraya göre yapılan başvuruyu yerine getirmeyen içerik veya yer sağlayıcısına tebliğinden itibaren iki gün içinde içerik yayından çıkarılarak hazırlanan cevabın yayımlanmasına başlanır. (4) Sulh ceza hâkiminin kararını bu maddede belirtilen şartlara uygun olarak ve süresinde yerine getirmeyen sorumlu kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. İçerik veya yer sağlayıcının tüzel kişi olması halinde, bu fıkra hükmü yayın sorumlusu hakkında uygulanır.

Madame Coco İndirim, Madame Coco Kampanya, Madame Coco Katalog, Madame Coco Aktüel, Madame Coco, Madame Coco Pike, Madame Coco Bedava, Madame Coco Ev Tekstili, Madame Coco Sonbahar, İndirim, Aktüel, Katalog, Ev Tekstili, Pike, Broşür, Kampanya, madam koko battaniye, madamecoco, madame coco ürünleri, madame coco indirim tarihleri, madame coco ürünleri fiyatları, madame coco yatak örtüsü, madam coco indirimleri, madame coco, yorgan, mademe coco yorgan,madame coco kozmatik,Madame Coco Fırsat Yağmuru,Madame Coco Ekstra %20,Madame Coco %50 + %50,Madame Coco 1 Alana 1 Bedava,

Karaca,karaca mutfak, karaca sofra grubu,karaca mutfak grubu,karaca küçük ev aletleri,karaca ev tekstili,karaca aksesuar,karaca yemek takımı,karaca evlilik paketi,karaca yeni gelin paketi,karaca çeyizlik,karaca çatal,karaca bıçak,karaca kaşık,karaca granit tencere,karaca tost makinesi,karaca kahvaltı seti,karaca kahve seti,karaca çay takımı,karaca bıçak seti,karaca elegance paket,karaca elektrik süpürgesi,karaca philips powerpro,karaca vantuz

More general Videos