İNSANI DELİRTECEK 9 EŞEK ŞAKASI
İNSANI DELİRTECEK 9 EŞEK ŞAKASI " /> " /> 3-6 PT25M PT15M PT40M
1200
    şaka, eşek şakası, komik şakalar, en güzel şakalar, ilginç şaka, şaka videoları, şaka yaptım, şakalar, şakacı, ilginç video, insanı delirtecek, 9 eşek şakası...
    şaka, eşek şakası, komik şakalar, en güzel şakalar, ilginç şaka, şaka videoları, şaka yaptım, şakalar, şakacı, ilginç video, insanı delirtecek, 9 eşek şakası...

İNSANI DELİRTECEK 9 EŞEK ŞAKASI

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN = http://goo.gl/yCRwMs

Yeni Video Yayında = JAPONLARIN EN TUHAF 8 YARIŞMASI https://www.youtube.com/edito=U&vide...

ÇORABA SOĞAN KOYUNCA NE OLUR https://www.youtube.com/watchv=0z5KB...

HER ZAMAN KAZANACAĞINIZ 5 BAHİS https://www.youtube.com/watchv=cA6Sf...

SAKIZ YUTARSANIZ NE OLUR https://www.youtube.com/watchv=pvHg0...

8 EN TEHLİKELİ OKYANUS SAKİNİ https://www.youtube.com/watchv=4mQZO...

İNANAMAYACAĞINIZ 6 İLGİNÇ KAYKAY https://www.youtube.com/watchv=4i6mo...

KİMSENİN YAPAMAYACAĞI 7 ŞEY https://www.youtube.com/watchv=uxfq2...

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN 7 HİLE https://www.youtube.com/watchv=_V8pu...

SAHİP OLABİLECEĞİNİZ 8 SÜPER GÜÇ https://www.youtube.com/watchv=r65ZL...

NE İŞE YARADIĞI BİLİNMEYEN 8 ŞEY https://www.youtube.com/watchv=WTf7p...

DÜNYANIN EN TEHLİKELİ 5 YOLU https://www.youtube.com/watchv=---A_...

DÜNYANIN EN ALIŞILMADIK 7 HAVUZU https://www.youtube.com/watchv=Ce2xf...

BULMACA KANALIM https://www.youtube.com/channel/UCR3r...

Her insan şaka kaldıramaz . Kaldırsa bile bazı şakalar gerçekten eşek şakası olabiliyor. Arkadaşlarınızı çıldırtacak ve sinirlendirecek birkaç şakayı göstermek istiyorum.

İNSANLARI SİNİRLENDİRECEK 9 ŞAKA

Duymayan KALMASIN!

9 - Mouse ve Bant
Bu şakayı daha çok bilgisayardan az anlayan kişilere yapabilirsiniz. Optik farelerin altındaki lazerli sensorun üstüne yapışkan bir bant yapıştırın. Mouse çok azda olsa bir hareket sağlıyacak ama bilgisayar başındaki kişi mouse kafayı yiyince kesinlikle çıldıracaktır.

8 - Fön Makinesine Un Koyma
Bu şaka aslında çok populer. Bir fön makinesinin içine pudra yada un koyup bırakıyorsunuz. Saçları ıslak olan kurban fön makinesini çalıştırdığı anda bembeyaz olacaktır. Tabi tekrar banyo yapması gerekecek.

7 - Hayalet Samara
Kuyudan çıkıpta tv ekranından içeriye giren bu hayaleti hepimiz biliyoruz. Peki bunu fotoğraf olarak çıkarsak ve örneğin perdenin arkasına koysak nasıl olurdu. Tabikide ürkütücü. Ortamda birazda loş ışık oldumu bundan korkmuyacak kişi tanımıyorum. Güzel şaka.

6 - Kapılara İp Bağlama
Bu şakayı yapmak için karşılıklı kapılara ihtiyacınız var. İpin bir ucunu bir kapıya diğer ucunu öteki kapıya bağlıyorsunuz. Sonra kapıları aynı anda çalın. her iki tarafta kapıyı açmak isteyecek ama açamayacak. Size sadece keyifle izlemek kalıyor.

5 - Kapı Üzerine Su Koyma
Buda sulu bir şaka. Aslında dikkat etmeniz gereken şey içine su koyduğunuz kabın çok ağır olmaması. Çünkü kurbanın başına düşüp yaralayabilir. Bir insanı sinirlendirmek için bu şaka gerçektende uygun. Çünkü sulu şakaları kimse sevmez.

4 - Şampuan ve Streç Film
Bir insanı deli etmek için buda güzel bir şaka. Şampuanın kapağını açın ve ucuna streç film gerdirin. Sonra kapağını kapatın . Banyoya giren kurban bir türlü şampuanı delikten çıkaramayacaktır. Tabiki anlayana kadar çıldıracak.

3 - Tuvalet Kağıdında Böcek
Böceklerden korkan veya tiksinen arkadaşlar için güzel bir şaka. Şu küçük plastik böceklerden almanız gerekiyor. Bunu tuvalet kağıdına arkaya gelcek şekilde yapıştırın. Kurban tuvalet kağıdını çekerken böcek eline gelecek.

2 - Çalar Saat Bombardımanı
Bu şaka biraz eşek şakası. Çünkü kurban tatlı bir uykuda olacak. Birkaç tane saat veya telefona birkaç dakika arayla alarm kurun. Ve şakayı yapacağınız kişinin odasına her biri ayrı köşelere gelecek şekilde saklayın. Alarmlar sırayla çalmaya başlarken kurban kafayı yiyecek. Dediğim gibi eşek şakası.

1 - Klozete Streç Film
Bu şakayı çok kişi yemez. Ancak tuvaleti çok gelen ve aceleyle tuvalete girecek kişilere yapılabilir. Klozete streç filmi gerdirip kapağı kapatın. Kurban aceleyle tuvalete oturup işini görmeye başlarken artık herşey için geç olacaktır.

Kanalıma destek olmak için videoyu beğenmeyi unutmayın. Sizlere bir soru Ahmetin oğlu benim oğlumun babasıdır diyen bir adam Ahmetin nesidir Cevabı yorumlarda yazabilirsiniz.Sizleri seviyorum kendinize iyi bakın. Bulmaca ve duymayan kalmasın kanallarıma abone olabilirsiniz.

More general Videos