DİYET YAPMADAN HIZLI KİLO VERMENİN 3 YOLU
DİYET YAPMADAN HIZLI KİLO VERMENİN 3 YOLU " /> " /> 3-4 PT25M PT14M PT39M
1200
    Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu, Aç Kalmadan Kilo Verme, kilo vermenin yolları, diyet, spor, kilo verme diyeti, kilo vermek için spor, kilo verme egz...
    Aç Kalmadan Kilo Vermenin 10 Tuhaf Yolu, Aç Kalmadan Kilo Verme, kilo vermenin yolları, diyet, spor, kilo verme diyeti, kilo vermek için spor, kilo verme egz...

DİYET YAPMADAN HIZLI KİLO VERMENİN 3 YOLU

BURAYA TIKLAYARAK KANALA ABONE OLABİLİRSİN: https://goo.gl/WvmdmG
En kolay zayıflama yöntemleri! Diyet yapmadan ve spor salonlarında saatlerce vakit geçirmeden zayıflamak bu 3 yöntemle mümkün! Evde herkesin yapabileceği bu basit kilo verme teknikleri fit kalmak ve hızlı kilo kaybetmek isteyenler için ideal. Tek yapmanız gereken videodaki önerileri hayatınızın bir parçası haline getirmek..

1) Kontrast Duş Metodu

Çok basit, bir o kadar da etkili bu yöntemin mantığı arka arkaya sıcak ve soğuk suyla duş almaktır. 3-4 dakika boyunca en fazla 40 dereceye kadar ulaşan sıcak şu ile duş alıyoruz. Sonrasında suyun sıcaklığını 22-25 dereceye kadar düşürerek duşa devam ediyoruz. Daha iyi sonuçlar için bu döngüyü 3 ile 4 kez tekrarlıyoruz. Önemli noktalardan biri duşu her zaman soğuk suyla bitirmek. Sadece kilo vermenize yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda aritmi yani kalp çarpıntısına, obeziteye, zayıf kan dolaşımına, yüksek tansiyona ve selülitlere de iyi geliyor.

2) Masaj

Masaj kasları rahatlatma ve metabolizmayı hızlandırma gibi pek çok faydasının yanında kilo vermeye de yarıyor. Evde kendiniz farklı masaj metodları kullanarak, problemli bölgelere uygulayabilirsiniz. Kilo vermek için en sık kullanılan masaj yöntemleri:

- Kaplarla basınç uygulayarak masaj
- Su ile masaj
- Bal ile masaj

Tüm bunlar vücuttaki yağları parçalamaya, kan dolaşımını hızlandırmaya ve sindirim sistemini düzenlemeye yarıyor. Evde kendiniz yapabilir veya bir profesyonelden yardım alabilirsiniz. Bir örnek gösterecek olursak, en etkili masajlardan biri olan göbek bölgesine yapılan masajdan bahsedelim. Elimize bal veya bir miktar yağ alarak göbek bölgemizdeki fazlalıklar üzerine masaj yaparak bu bölgedeki kilolarımızdan kurtulabiliriz. Her gün sadece 1-2 dakika boyunca 30-40 kez tekrarlayacağımız hareketler yeterli olacaktır.

3) Nefes Alma

Doğru nefes alma kilo vermeyi hızlandırır. Peki doğru nefes alma nasıl yapılır Göğüs yerine diyafram hareket ettirilmelidir. Ayrıca burundan nefes almak da sağlıklı bir yaşam için önemlidir. Faydalarına gelecek olursak ince bir belirgin ve güçlü karın kaslarıdır. Günde sadece 2 dakika boyunca bilinçli bir şekilde yapılan doğru nefes alma hareketi size bu sonuçları getirebilir. Uzun nefes diyeti olarak adlandırılan bu methodun en etkili yapılış şekli şöyledir:

- Bir ayağınız önde olacak şekilde ayakta durun
- Bu pozisyonda iken kalçanızı zorlamanız ve ağırlığınızı arkada kalan ayağınıza aktarmaz gerekli
- Kollarınızı başınızın üstünde kaldırarak 3 saniye boyunca yavaşça derin nefes alın
- Daha sonra nefesinizi 7 saniye boyunca güçlü bir şekilde verirken vücudunuzdaki tüm kasları kaşın

Her gün 2-10 dakika yaparsanız, bu teknik, vücut kaslarınızı güçlendirecek ve metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi sağlayacaktır.

Benzer videoları kaçırmamak için kanala abone olmayı ve videoyu beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın! İzlediğiniz için teşekkürler :)

More general Videos